eMail: Flag PL Sign inSign in
Menu

Nasze cele

FilosofiaFilosofia

Nasze cele ... są bardziej zielone, bardziej świadome ekologicznie

Gospodarka ekologiczna to taka, która skutkuje poprawą dobrobytu ludzi i sprawiedliwości społecznej, jednocześnie znacznie zmniejszając zagrożenia dla środowiska i niedobory ekologiczne. Gospodarka ekologiczna to model gospodarki lub rozwoju gospodarczego oparty na zrównoważonym rozwoju i wiedzy z zakresu ekonomii ekologicznej..

Nasza ispiracja

"Prawdziwym postępem jest to, że technologia jest w rękach każdego."

Henry Ford

"Nie udawajmy, że coś się zmieni, jeśli będziemy robić to samo. Kryzys może być prawdziwym błogosławieństwem dla każdego człowieka, dla każdego narodu. Bo wszystkie kryzysy przynoszą postęp. Kreatywność rodzi się z udręki, tak jak dzień rodzi się z ciemnej nocy. To właśnie w kryzysie rodzi się pomysłowość, odkrycia i wielkie strategie. Kto pokonuje kryzys, pokonuje samego siebie, nie dając się pokonać. Kto zrzuca winę za porażkę w kryzysie, zaniedbuje własny talent i bardziej szanuje problemy niż ich rozwiązania. Niekompetencja jest prawdziwym kryzysem. Największą niedogodnością ludzi i narodów jest lenistwo, z jakim próbują znaleźć rozwiązanie swoich problemów. Nie ma żadnego wyzwania bez kryzysu. Bez wyzwań, życie staje się rutyną, powolną agonią. Nie ma zasług bez kryzysu. To właśnie w kryzysie możemy pokazać to, co w nas najlepsze. Bez kryzysu, każdy wiatr staje się delikatnym akcentem. Mówić o kryzysie, to go promować. Nie mówić o nim, to wywyższać konformizm. Zamiast tego pracujmy ciężko. Skończmy raz na zawsze z tym groźnym kryzysem, który reprezentuje tragedię braku chęci jego przezwyciężenia."

A.Einstein, świat taki, jaki ja widzę, 1931

"Prawdziwa innowacja musi przynosić większe korzyści przy tych samych kosztach lub niższe koszty za te same korzyści. Gdy innowacja przynosi zarówno większe korzyści, jak i mniejsze koszty, sukces jest przyznawany".

Niko Sarris

Profesjonaliści

Zapewniamy Kompetencje i Możliwości ... więc nasi klienci dają nam szansę.

W tym duchu działamy, bo każdy projekt:

  1. jest zarówno wydajny, jak i funkcjonalny dla użytkowników;
  2. optymalizuje zasoby finansowe w celu realizacji budżetu;
  3. jest zaprojektowany w szczegółach;
  4. ma konkretne rozwiązania na miarę;
  5. jest realizowany w krótkim czasie.

Ask for a free estimate, it's easy!

All fields are required!

» Privacy information notice (GDPR - European General Data Protection Regulation 679/2016)

The compilation and submission of this electronic form implies the acceptance of what is indicated in the Privacy Information Notice!

POWERgrass in the world

POWERgrass hybrid turf fieldPOWERgrass hybrid turf field

Synthetic turf fieldSynthetic turf field