eMail: Flag PL Sign inSign in
Menu

Zarządzanie

Zarządzanie strukturą z boiskiem w PowerGrass ... jest jedną z jej mocnych stron.

PowerGrass jest realizowany zgodnie z najwyższymi standardami jakości i jest przeznaczony do pracy w trudnych warunkach, co pozwala na organizację turniejów na poziomie międzynarodowym i jednoczesne zakwaterowanie zespołów z lig premium.

Nadmiar ruchu na boisku w krótkim czasie, nie przeraża PowerGrassa w okresie wegetacji. Standardy jakości są bardzo wysokie, nawet przy dużym natężeniu ruchu pieszego podczas turniejów.

Stabilność powierzchni jest znana nawet w starych systemach hybrydowych. PowerGrass wkrótce stanie się standardem jakości dla wszystkich profesjonalistów, którzy szukają pola do finałowych treningów przed oficjalnym meczem, gdy są poza domem.

Pod koniec maja 2013 roku Verbania Football zorganizowała międzynarodowy turniej ku czci Petera i Rosvilde Montani. zmarłych rodziców senatora Enrico Montaniego.

W turnieju wzięły udział liczne drużyny: Verbania, Baveno, Omegna, Pro Vercelli, Varese, Livorno, Como, Strogino, Camioneros, Reggina, Pro Patria, Ternana, Gravellona, Borgosesia, Novara, Pavia, Sigma, Pelotas, Verona, Brescia, Benfica , CSKA, Napoli, Fiorentina, Rubin K, Honka, Malaga, Plzen, Bolonia, Turyn, Al Garafa.

To TURIN wygrał pierwszą edycję MONTANI MEMORIAL PIERO I ROSVILDE. Po stoczonej walce i spektakularnym meczu od 1 do 1 i 2 po dogrywce, dzieci Pana SHEETS otrzymują najlepszy wynik ze wspaniałego CSKA.

Trzecie miejsce wygrywa 3 do 1 NOVARA derby z Pro Vercelli i podium MONTANI.

Ask for a free estimate, it's easy!

All fields are required!

» Privacy information notice (GDPR - European General Data Protection Regulation 679/2016)

The compilation and submission of this electronic form implies the acceptance of what is indicated in the Privacy Information Notice!

POWERgrass in the world

POWERgrass hybrid turf fieldPOWERgrass hybrid turf field

Synthetic turf fieldSynthetic turf field