eMail: Flag PL Sign inSign in
Menu

Trawa Hybrydowa

 

PowerGrass jest najlepszą powierzchnią do gry, jaką kiedykolwiek widziano na świecie.

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że najlepszą nawierzchnią do gry z mniejszą ilością kontuzji jest trawa naturalna i że kontuzje na trawie naturalnej są często związane ze złymi warunkami panującymi na boisku, zwłaszcza w okresie zimowym, można zdać sobie sprawę, że PowerGrass to najlepszy sposób na uzyskanie prawdziwej nawierzchni naturalnej do gry, wzmocnionej trawą sztuczną, która wytrzyma do 1400 godzin gry, bez ryzyka kontuzji związanych z boiskiem.

Niezależnie od tego, jaki jest twój wybór, upewnij się, że konstrukcja boiska spełnia wysokie standardy jakości powierzchni do gry, jest planarna, drenująca, dobrze utrzymana i to jest łatwe z PowerGrass. W okresie wegetacji boisko jest całkowicie pokryte naturalną trawą i po meczu nie widać prawie żadnych uszkodzeń, natomiast w okresie zimowym stabilność trawy jest zapewniona, ponieważ korzenie zakotwiczają się do maty. W przypadku ekstremalnego użytkowania w okresie zimowym trawa naturalna może zawalić się w niektórych miejscach, ale powierzchnia pozostaje płaska i nadaje się do gry do końca sezonu. Następnej wiosny z istniejących koron ponownie wyrosną nowe liście, a powierzchnia będzie znów zielona.

Integrując Geofill PG, specjalnie zaprojektowany klimatyzator gruntu do mieszania trawy hybrydowej z piaskiem, zapewniamy a) bardziej miękką nawierzchnię, odpowiednią dla wymagań zawodników, odporną na zagęszczanie, b) większą cyrkulację powietrza i jednocześnie odpowiednią wilgotność w strefie korzeniowej c) efekt izolacyjny, który będzie sprzyjał tworzeniu się świeżego siedliska podczas gorącego lata i cieplejszego zimą oraz d) powierzchnię amortyzującą upadki zawodników.

Opcje rynkowe

Dzięki dostępnej obecnie na rynku technologii i materiałom możliwe jest wykonanie trzech różnych rodzajów posadzek sportowych w zależności od liczby godzin użytkowania i wiedzy agronomicznej wykonawców:

Uwaga: PowerGrass w pełni integruje się z czystą trawą naturalną, dzięki czemu można jedynie wzmocnić główny plac zabaw, podczas gdy otoczenie aż do ogrodzenia można zbudować tylko z trawy naturalnej o podobnym podłożu piaskowym, co powoduje znaczne oszczędności kosztów w porównaniu z boiskiem całkowicie sztucznym.

  1. boiska w trawie naturalnej ... dla tradycyjnych godzin gry do 3 godzin dziennie.
  2. Boiska w sztucznej trawie (syntetyczne))... do intensywnej gry bezustannie.
  3. Boiska w PowerGrass®... boiska dla profesjonalistów dostępne dla każdego, gwarantowane do 6 godzin gry dziennie.

 

Ask for a free estimate, it's easy!

All fields are required!

» Privacy information notice (GDPR - European General Data Protection Regulation 679/2016)

The compilation and submission of this electronic form implies the acceptance of what is indicated in the Privacy Information Notice!

POWERgrass in the world

POWERgrass hybrid turf fieldPOWERgrass hybrid turf field

Synthetic turf fieldSynthetic turf field