eMail: Flag PL Sign inSign in
Menu

Trawa Syntetyczna ITALGREEN

DMD

Bardzo odporna trawa syntetyczna na boiska do piłki nożnej i rugby

Innowacyjna trawa charakteryzująca się specjalnym diamentowym kształtem, który nadaje trawie syntetycznej niesamowitą sprężystość i wysoką elastyczność. Ponadto bardzo duża grubość wydłuża jego żywotność, dzięki czemu jest on niezwykle odporny na stres związany z grami oraz atak promieni UV i mrozu.

RIMBALZO E SCORRIMENTO PALLA IDEALE

Testato dai più sofisticati macchinari DMD garantisce prestazioni di rimbalzo e scorrimento della palla ideali da far invidia ad ogni terreno naturale.

PERFETTO APPOGGIO E TORSIONE DEL PIEDE

Testato da giocatori professionisti ed esperti del settore, DMD si adatta ottimamente alla stabilità e rotazione del tacchetto.

ASSORBIMENTO DELLO SHOCK E RESTITUZIONE DELL’ENERGIA

DMD assorbe perfettamente l’impatto della corsa restituendo allo stesso tempo l’energia necessaria allo slancio.

//italgreen.it/prodotti/dmd

 

DOUBLE 4

Trawa syntetyczna na boiska do piłki nożnej i rugby o niesamowitej odporności i pamięci elastycznej.

Najnowocześniejsza trawa charakteryzująca się podwójnym diamentowym kształtem, który nadaje trawie syntetycznej niesamowitą sprężystość i doskonałą pamięć elastyczną.

Ponadto ultra wysoka podwójna grubość wydłuża jej żywotność, dzięki czemu trawa syntetyczna jest wyjątkowo odporna na stres związany z grami i atakiem promieni UV i mrozu.

GREEN 2000 HD

Trawa syntetyczna do gry w piłkę nożną, tenis i boiska typu padel

To jest historyczna linia Italgreen, która liczy tysiące osiągnięć na całym świecie. Tysiące klientów świadczy o tym, że wszechstronność tych syntetycznych pokryć trawnikowych nadaje się do różnych zastosowań.

Ta linia trawy syntetycznej jest odpowiednia dla:

  • - Boiska do gry w piłkę nożną
  • - Wielofunkcyjne boiska do gry
  • - Korty tenisowe
  • - Boiska do gry typu  padel

Podobnie jak poprzednie, jest to trawa syntetyczna certyfikowana przez krajowe i międzynarodowe federacje sportowe.

LESMO 3S

Innowacyjna trawa syntetyczna na boiska do piłki nożnej

Z nieustającego poszukiwania innowacji przez Italgreen powstał rewolucyjna murawa na rynku trawy syntetycznej dla boisk piłkarskich.
Połączenie i ewolucja dwóch najlepszych produktów Italgreen, Double 4 i Lesmo HD, doprowadziła do powstania nowej nawierzchni z trawy syntetycznej, Lesmo 3S. Intuicja zrodziła się z potrzeby stworzenia produktu łączącego w sobie wszystkie zalety najlepszych powierzchni trawy syntetycznej.

Lesmo 3S i TRICOLOR i TRISHAPE (trzy kolory i trzy kształty)

STADIUM HD

Trawa syntetyczna na boiska do piłki nożnej i boiska wielofunkcyjne

Pierwszy wertykalnie połączony produkt z fibrylatami, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i doskonałym wyglądem. Chociaż STADIUM HD jest na rynku od ponad 15 lat, krajowy i międzynarodowy popyt na ten produkt utrzymuje się na doskonałym poziomie.

Stadium HD charakteryzuje się przede wszystkim miękkością i wszechstronnością zastosowań. Podwójna kolorystyka zapewnia naturalne odwzorowanie wizualne, dzięki czemu trawa syntetyczna jest bardzo podobna do prawdziwej trawy.

Historyczna nawierzchnia syntetyczna Stadion HD spełnia wymagania największych międzynarodowych federacji i najwyższe standardy ekologiczne. Testowany w laboratoriach Italgreen, Stadium HD przechodzi przez zdecydowanie najbardziej wymagające testy zużycia i degradacji w promieniach UV, gwarantując wyjątkową trwałość trawy syntetycznej.

XTEN

Trawa syntetyczna na boiska do piłki nożnej i boiska wielofunkcyjne

Wysoka miękkość XTEN sprawia, że boisko z trawy syntetycznej jest niezwykle wygodne, a dzięki specjalnym polimerom zapewnia doskonałą sprężystość. Akcentowane dwukolorowe włókna i specjalna konstrukcja odtwarzają efekt naturalnego boiska w idealnym stanie, w dotyku masz wrażenie, że grasz na aksamicie, mimo że jest to sztuczna trawa.

Ekskluzywna trawa syntetyczna XTEN spełnia wymagania wiodących międzynarodowych federacji i spełnia najwyższe standardy ekologiczne.

Testowany w laboratoriach Italgreen, XTEN przeszedł zdecydowanie najbardziej wymagające testy zużycia LISPORT i pogorszenia działania promieni UV, gwarantując wyjątkową trwałość trawy syntetycznej.

 

Ask for a free estimate, it's easy!

All fields are required!

» Privacy information notice (GDPR - European General Data Protection Regulation 679/2016)

The compilation and submission of this electronic form implies the acceptance of what is indicated in the Privacy Information Notice!

POWERgrass in the world

POWERgrass hybrid turf fieldPOWERgrass hybrid turf field

Synthetic turf fieldSynthetic turf field