eMail: Flag PL Sign inSign in
Menu

TRAWA DEKORACYJNA

SZTUCZNA TRAWA DO OGRODÓW

Italgreen Landscape jest liderem w produkcji trawy syntetycznej do ogrodów, tarasów, hoteli i restauracji, placów zabaw, mebli ulicznych, firm i szkół, stoisk i targów.
Dzięki syntetycznej trawie Italgreen Landscape, 4 proste kroki wystarczą, aby nadać nowe życie Twoim miejscom na zewnątrz! Wyrównaj podłoże, rozwiń model trawy syntetycznej, który wybrałeś do swojego nowego ogrodu, dobrze go zamocuj, wyszczotkuj wypełnienie i... gotowe! Teraz możesz cieszyć się pięknymi dniami!

SYNTETYCZNY TRAWNIK NA TARASIE I W TERENIE OTWARTYM

Syntetyczna trawa na balkonie zmieni Twój taras w naturalnie wyglądający ogród.

Dzięki sztucznemu tarasowi z trawnikiem nie musisz już zazdrościć ogrodowi sąsiadów! Ilu z nas marzy o ogrodzie, w którym moglibyśmy bawić się z dziećmi? Gdzie się zrelaksować podczas pięknych dni i gdzie organizować imprezy z przyjaciółmi?

Trawnik syntetyczny na tarasie, zawsze bujny, miękki i naturalnie wyglądający, pozwala nadać nowe życie przestrzeni zewnętrznej, mało używanej i często zaniedbanej.

W przypadku trawy syntetycznej, dzięki prostemu i szybkiemu układaniu, możliwe jest przekształcenie betonowego tarasu w zieloną oazę w środku miasta.

A co z konserwacją? Trawnik syntetyczny na tarasie nie wymaga żadnej pielęgnacji: nie przycinać i nie podlewać. Dzięki trawie syntetycznej Twoja nowa zielona przestrzeń jest natychmiast gotowa do spacerowania i pozostaje idealna przez lata.

Tak więc, czas, który oszczędzasz, możesz wykorzystać do zabawy i relaksu na swoim nowym syntetycznym trawniku!

Podróbka Italgreen Landscape grass, całkowicie "Made in Italy", nadaje się do pokrycia każdego rozmiaru.

Italgreen Landscape oferuje zarówno modele trawy sztucznej, które odtwarzają wzrost trawy naturalnej, jak i modele trawy sztucznej, z niesamowitym efektem miękkiego dotyku, dzięki czemu można odtworzyć prawdziwy designerski ogród na balkonie.

Ask for a free estimate, it's easy!

All fields are required!

» Privacy information notice (GDPR - European General Data Protection Regulation 679/2016)

The compilation and submission of this electronic form implies the acceptance of what is indicated in the Privacy Information Notice!

POWERgrass in the world

POWERgrass hybrid turf fieldPOWERgrass hybrid turf field

Synthetic turf fieldSynthetic turf field