eMail: Flag PL Sign inSign in
Menu

Pracuj z nami

PowerGrass to najlepszy system, jaki kiedykolwiek powstał dla konstrukcji boisk sportowych. Natychmiast zdobywa zainteresowanie i zgodę ekspertów, ponieważ oferuje jakość i oszczędności.

Pomimo międzynarodowego kryzysu wierzymy w rozwój, w nowe pomysły, wyzwania i ciężką pracę.

Zdajemy sobie sprawę, że ważna jest praca zespołowa, rozwijanie silnego partnerstwa z lokalnymi wyspecjalizowanymi firmami na każdym rynku.

Poszukujemy dynamicznych i przedsiębiorczych osób do promocji systemu.

Strona PowerGrass jest obecnie odwiedzana również  przez techników, którzy chcą uczestniczyć w rozpowszechnianiu technicznej opieki i konserwacji trawników do użytku sportowego, na przykład poprzez publikowanie artykułów z praktycznym doświadczeniem. Najlepsze artykuły będą przez nas promowane i sponsorowane, bezpłatnie w interesującym nas obszarze za pośrednictwem Google Ads.

Jednocześnie strona PowerGrass staje się narzędziem promocyjnym dla klientów, którzy chcą promować swoje obiekty, wydarzenia i inicjatywy w najlepszej dostępnej dziś na rynku dziedzinie.

Stając się klientem lub partnerem PowerGrass, możesz poprosić o uprzywilejowany dostęp jako klient RSS, który daje Ci możliwość upublicznienia nieskończonej ilości stron RSS - News, RSS - Research and Development i zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej po zatwierdzeniu.

Contact us!

Ask for a free estimate, it's easy!

All fields are required!

» Privacy information notice (GDPR - European General Data Protection Regulation 679/2016)

The compilation and submission of this electronic form implies the acceptance of what is indicated in the Privacy Information Notice!

POWERgrass in the world

POWERgrass hybrid turf fieldPOWERgrass hybrid turf field

Synthetic turf fieldSynthetic turf field